Helmesahtel.eu e-poest ostetud toodete puhul on Teil õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda (toode tagastada) 14 päeva jooksul alates ostetud toote kättesaamisest.

Tagastus on aktsepteeritav vaid tingimusel, kui toodet ei ole kasutatud ning sellel pole kahjustuste ega kasutamise jälgi.

Lepingust taganemiseks (toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks) kirjutage vabas vormis korrektne taganemisavaldus, kus on ära märgitud arve number, kuupäev, tagastatud tooted (k.a. nimi-koodid-värvid, tagastamise põhjused), kindlasti lisage juurde panga nimi, arveldusarve omaniku nimi ja number. Lisage täidetud taganemisavaldus tagastatava toote juurde.

Lepingust taganemisel peate ostetud toote viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse esitamisest Helmesahtli’le tagastama.

Ostusumma hüvitamine tagastatud toodete eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem, kui 14 päeva jooksul alates toodete jõudmisest tagastamisaadressile. Tagastamisega seotud saatekulud tasub klient.

Toote ümbervahetamise soovi korral lähetame asendustoote teele niipea, kui ümbervahetamisele kuuluv toode on tagastamisaadressile jõudnud. Helmesahtel.eu ei saa laoseisu muutumise tõttu alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust. Toote ümbervahetamiseks valige välja asendustoode (eelnevalt veendudes, et see on e-poes olemas) ja kirjutage vahetuse soovist aadressile info.helmesahtel@jtl.ee ja asendustoode broneeritakse Teie jaoks.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Helmesahtel toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame tagastamisel valida tähitud posti teenus. Säilitage postitamisel saadav dokument postitamise tõestamiseks.

Tagastamiseks või ümbervahetamiseks määratud kaubad adresseerige:

Helmesahtel

Jaama 4-2,Tapa

45106

või

Tapa Smartposti automaat “Tapa Bussijaam”

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST +372 53303368