Tellitud tooted jõuavad kohale 1-2 tööpäeva jooksul, kui tellimus on esitatud tööpäeval enne 12:00. NB! Suure müügikampaania või pühade ajal võib tarnele kuluda päev rohkem.Palume vabandust võimalike ebameeldivuste pärast!

Välismaale jõuab kaup tavaliselt 1-2 nädala jooksul sõltuvalt riigi kaugusest. NB! Mitte-EU riikides võib rakenduda tollimaks ja ajakulukad tolliprotseduurid.

Rahvusvaheliste saadetiste puhul sõltub tarnekiirus transpordifirmast ja tolliprotseduuridest ning võib võtta kuni 30 päeva, kuigi tavaline tarneaeg ei ole meie andmetel ületanud 1-2 nädalat.

Kõik ostud, mis ületavad 33 euri, saadame me Teile Eesti piires transporditasuta Itella Smartposti. Sel juhul saate ostu vormistamisel valida tarneviisi “TASUTA tarne”. Lisaks pakume Itella kullerteenust ja liht,-ning tähitud maksikirja võimalust. Lihtmaksikirja saadetise puhul jääb vastutus tellijale.

Tarneviiside maksumus vastavasse kohta on esitatud “Vormista tellimus” jaotuses enne maksmist.

Kui tekib täiendavaid küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditoega info.helmesahtel@jtl.ee või helistage +372 53303368. Aitäh!

HELMESAHTLI ESINDUSPOOD ON AVATUD AADRESSIL:

Tapa, Jaama 4

T-SALONG

oleme avatud E-R 11.00-17.30,laupäeviti kokkuleppel ette helistades.